Курси

Ти можеш обрати повний курс навчання або окремі його блоки

 

NEW LEVEL

Ти візажист і хочеш прокачати свої знання та навички? Шукаєш нові форми, текстури та техніки? Абсолютно всі техніки макіяжу, огляд нових продуктів, косметики, трендів, ретро-стилістика, робота з клієнтами, практика роботи на зйомках в командах топ-стилістів – усе це ти отримаєш на нашому курсі підвищення кваліфікації для професійних візажистів NEW LEVEL. В програму входять не лише техніки та види макіяжу. Тільки в нас є повний курс ретро-стилістики, психологія та етика спілкування з клієнтами, ведення бізнесу, академічний рисунок та багато іншого. Курс складається з окремих блоків, з яких ти можеш зібрати власну програму, що допоможе тобі вийти на абсолютно новий рівень роботи!

 • від 1 до 5
  тижнів навчання
 • від 3
  години теорії
 • 3
  заняття на тиждень
 • від 3
  годин практики
Про курс

BASIC

Якщо ти мрієш працювати з зірковими клієнтами, дизайнерами, стилістами, фотографами, нареченими, створювати б'юті-образи для глянцю, кліпів та івентів, цей курс саме для тебе! Він складається з окремих частин, які охоплюють усі напрямки роботи професійного візажиста: комерційний макіяж, фото- та відеозйомки, робота на івентах, телебаченні та у fashion-індустрії. На нашому курсі BASIC ти отримаєш актуальні знання, оволодієш навичками та усіма необхідними техніками роботи. Разом із нами ти станеш гуру декоративної коcметики, що забезпечить успішний та впевнений старт твоєї кар'єри!

 • 9
  тижнів навчання
 • 12
  години теорії
 • 3
  заняття на тиждень
 • 66
  годин практики
Про курс

SELF MAKEUP

Побачення, вечірка, червона доріжка чи просто необхідність приховати втомлений вигляд після важкого перельоту? На курсі SELF MAKEUP ти навчишся робити собі макіяж для будь-якої події та завжди виглядати на всі 100! Забудь про втомлений погляд та синці під очима! Ти навчишся самостійно створювати легкий та свіжий вигляд на кожен день. Змінюйся ввечері! Відтепер ти зможеш легко зробити собі макіяж до будь-якого образу. Драматичні смокі-айз чи стрілки, як у Мерилін – обирати тобі! Ти більше не розгубишся в магазині косметики, адже знатимеш, які кольори та текстури підходять саме тобі! Ми розберемо твою косметичку, поговоримо про мастхеви, тренди та все, що тебе цікавить!

 • 3
  заняття
 • 9
  годин
Про курс

RETRO STYLES

Ексклюзивний авторський курс для візажистів, які прагнуть поглибити свої знання про стилістику та моду ХХ століття. Курс RETRO STYLES є надзвичайно важливим для візажистів, які працюють чи планують працювати на зйомках. Ми детально розберемо характерні образи кожного десятиліття, поговоримо про історію макіяжу, моду, дизайнерів, косметику та інші фактори, які впливали на кожен період. Цей курс допоможе тобі краще розумітись на стилістиці ХХ століття, ретро-образах, додасть впевненості в роботі на зйомках, а також надихне на втілення нових ідей та образів!

 • 8
  занять
 • 24
  години
Про курс

FACE MASTER

Сяюча та зволожена шкіра безумовно є трендом цього сезону. Як зробити так, щоб шкіра мала ідеальний, природній та здоровий вигляд? Все про догляд, зволоження, підготовку до макіяжу та роботу зі шкірою ми розповімо тобі на курсі FACE MASTER. Цей курс призначений для візажистів, які хочуть удосконалити свої навички роботи з різними типами шкіри. На заняттях цього курсу ти дізнаєшся все про типи шкіри та підготовку шкіри до макіяжу. Ми поговоримо про те, як правильно підібрати базу, тональний крем відповідно до типу шкіри та про способи нанесення продуктів. Також ми відпрацюємо різні види корекції обличчя. Ти навчишся моделювати обличчя, враховуючи пропорції, стиль і характер клієнта.

 • 3
  заняття
 • 9
  годин
Про курс

EYES MASTER

Очі – один із основних акцентів у макіяжі. Як зробити макіяж очей ідеальним? Все про техніку, симетрію, ідеальні стрілки та різні види смокі-айз ми розповімо тобі на спеціальному авторському курсі EYES MASTER, створеному для відпрацювання та вдосконалення навичок роботи з макіяжем очей. На заняттях цього курсу ми розглянемо абсолютно всі техніки та види макіяжу очей, проаналізуємо форму та будову ока, поговоримо про те, як боротися з віковими змінами та проблемними зонами, такими як: нависле повіко, опущений кутик ока – за допомогою макіяжу. Ми навчимо тебе малювати різні види стрілок та смокі-айз, а також адаптувати подіумні тренди під клієнтський макіяж.

 • 5
  занять
 • 15
  годин
Про курс

TECHNICS

Курс TECHNICS створений, аби допомогти тобі опанувати різні техніки в макіяжі, зокрема олівцеву та тіньову, а також та розібратися в особливостях використання тієї чи іншої техніки. На заняттях цього курсу ти навчишся краще працювати з різними текстурами: кремовими та гелевими. А також отримаєш чудову можливість відпрацювати швидкість та чистоту виконання роботи.

 • 4
  заняття
 • 8
  годин
Про курс

LIP MASTER

Усе, що тобі потрібно знати про губи! На курсі LIP MASTER ти дізнаєшся про актуальні кольори, текстури, форми, стилістику та асоціативні шифри, а також опануєш безліч способів корегування форми губ залежно від творчої задачі. Адже формою та кольором губ можна змінити не лише настрій макіяжу, але й усю його стилістику!

 • 1
  заняття
 • 4
  години
Про курс

COLOR MASTER

Після цього курсу ти більше не боятимешся яскравих кольорів у макіяжі! Найскладніший відтінок відтепер буде чистим, насиченим та яскравим. Все про кольори, їх поєднання та використання в макіяжі ми розповімо тобі на курсі COLOR MASTER! Цей курс допоможе тобі зрозуміти принципи підбору кольорів та технічні особливості їх використання. Ми поговоримо про яскравість, насиченість та контраст, використання теплих та холодних природних відтінків. Ти дізнаєшся, які кольори підсилюють та доповнюють один одного, які слід використовувати окремо, а яких варто уникати в макіяжі, засвоїш методи нанесення кольорових тіней, які дозволять досягти чистого, яскравого та насиченого відтінку та чистоти тушовки.

 • 4
  заняття
 • 12
  годин
Про курс

COMMERCIAL MAKEUP

Прагнеш, аби твої клієнти виглядали, як голлівудські зірки? Хочеш створювати найвдаліші рекламні образи? Усі секрети комерційного макіяжу та роботи з клієнтами ми відкриємо тобі на заняттях курсу COMMERCIAL MAKEUP! Ти дізнаєшся про види клієнтських макіяжів, отримаєш усю інформацію про салонну роботу, психологічні та етичні аспекти роботи з клієнтами, стилістику – все це допоможе тобі впевнено працювати з найбільш вибагливими клієнтами.

 • 4
  заняття
 • 12
  години
Про курс

LIFTING MAKEUP

Цей блок присвячений тонкощам роботи з дамами елегантного віку. Навички роботи з таким видом макіяжу є певним маркером професійності справжнього майстра, адже вікові зміни – це те, з чим боротися зазвичай найтяжче. На заняттях блоку LIFTING MAKEUP ти дізнаєшся все про вікові зміни та отримаєш унікальні знання принципів нівелювання вікових маркерів.

 • 2
  заняття
 • 6
  годин
Про курс

AIRBRUSH MAKEUP

Аерограф сьогодні є must-have інструментом в арсеналі топ-візажистів. Безконтактне нанесення тонального за допомогою аерографа дає ідеальне тонке покриття, досягти якого неможливо жодним іншим способом. Курс AIRBRUSH MAKEUP дозволить тобі швидко опанувати навички роботи з аерографом. Ти будеш розумітися на видах аерографії, навчишся обирати пристрій за технічними характеристиками та правильно доглядати за ним, розумітимешся на препаратах, які підходять для роботи з аерографом, що дозволить тобі досягнути абсолютно нових результатів у роботі!

 • 2
  заняття
 • 6
  годин
Про курс

FACE PAINTING

Аквагрим – незамінний інструмент кожного візажиста. Він виручить тебе, коли у твоєму кейсі не знайдеться тіней чи помади потрібного кольору, а будь-який кольоровий макіяж зробить більш насиченим та яскравим, адже жодні сухі тіні не дають такого насиченого відтінку. Аквагрим дасть тобі можливість експериментувати з кольорами, та втілювати будь-яку креативну ідею в життя! Все що тобі потрібно – знати деякі нюанси роботи з ним. І про них ми розкажемо тобі на курсі FACE PAINTING!

Про курс