RETRO TRIP | 1970s | Anastasiya Shevchenko

  • 26 Січня 2021
  • VIEWS
  • Блог

Основні тренди макіяжу 70-х були повним відображенням тогочасних тенденцій у суспільному та культурному житті, демонструючи гамму образів від дівчини-сусідки, волелюбної хіппі до королеви дискотеки. Порівняно з попередньою декадою макіяж прагнув досягти більш природніх кольорів та прийомів.

Рум’яна почали відігравати більш значну роль. Текстури урізноманітнилися: окрім пудрових, з’явилися кремові та гелеві. Завдяки таким іконам, як Фара Фоссет почав набирати популярність засмаглий вигляд шкіри. Бронзант став більш насиченим та яскравим, темнішим на пару тонів від природнього кольору шкіри для отримання бажаного сонячного сяйва.

 

Стрілка теж зазнала трансформації: порівняно з попередніми 60-ми, вона потоншала. Щоб досягти максимально виділеного ока, використовували інший прийом: вії тепер профабовували кількома шарами створюючи контрастне обрамлення. Тіні для повік блакитного, зеленого фіолетового та землистих кольорів стали візитівкою цього десятиліття. І найважливіший нюанс у яскравому образі декади – сяючий блиск під тонкими аркоподібними бровами.

Сідайте до машини часу та поринайте крізь десятиліття історії макіяжу разом із проектом Retro Trip від команди New Look Studio!

 

Євгенія Спікторенко

Фото: #retro_trip_project by @newlookstudio

1970s with Anastasiya Shevchenko

Md @anastasiya_sh7

Photo @popovaelena_photo

MUAH @ievgenia_spiktorenko

Style & coordination @marienorets