RETRO TRIP | 1960s | Marta Holod

  • 29 Січня 2021
  • VIEWS
  • Блог

Нарождена у Лондоні наприкінці 50-х, модерністська хвиля орієнтувалася насамперед на молодь. На її прагнення сміливості та свободи самовираження. Саме молодь, яка вже мала фінансові можливості, стала двигуном та натхненням моди цього десятиліття. Сміливі геометричні силуети, принти, контрасти, кольорові рішення були підтримані макіяжем і зачіскою. 

Джин Шрімптон, Патті Бойд та Твіггі були першими супермоделями цієї декади. Мейкап, навіяний мотивами єгипетської Клеопатри з товстими чорними стрілками та неймовірно густими нижніми віями, зробив Твіггі впізнаваним обличчям 60-х та отримав однойменну назву. Максимальний акцент на очі, інше лишалося достатньо природнім: рум‘яна блідо-персикових та рожевих відтінків, майже таких самих кольорів помада. Брови окреслювали високою аркою з невеликим натяком на натуральність. 

 

Але це все було майже з середини десятиліття, а на початку ще мали достатньо сильний вплив попередні модні тенденції. Завжди залишалося місце для елегантності, взірцем якої була інша ікона десятиліття – витончена та гостромодна Жаклін Кеннеді-Онассіс.

 

Євгенія Спікторенко

Фото: #retro_trip_project by New Look Studio @newlookstudio

1960s with Marta Holod

 

Model @martaholod

Photo @tatyana_kizeeva

MUAH @ievgenia_spiktorenko

Style & coordination @marienorets

Dress @vintageequipage

Hat @martaholod

Location @praha.restaurant