RETRO TRIP | 1940s | Julia Sakhnevych

  • 16 Січня 2021
  • VIEWS
  • Блог

У 40-ві прагнення жінок до краси було всупереч усьому, що відбувалося у світі, адже більша частина країн занурилася у жахи Другої світової. Слабка стать не тільки перебрала на себе всі чоловічі обов’язки у тилу, вона максимально намагалася зберегти жіночність та бути натхненням для своїх коханих на фронті. І розкішні зірки Голівуду створювали сліпучий образ, який жінок надихав.

Головні маркери модного обличчя

Брови високою аркою, які мігрували з 30-х, але у більш «натуральному» вигляді: трохи ширші, лінія підводилася олівцем для брів коричневого кольору по верхньому контуру та фіксувалася за допомогою вазеліну.

Губи мали дуже характерну повну та вигнуту форму, розроблену Максом Фактором для голівудської зірки Джоан Кроуфорд ще наприкінці 30-х, відому як «the smear»  або «hunter’s bow», і яка була скопійована мільйонами жінок по світу. Помада могла бути будь-якого відтінку, аби лиш червоного! Помаранчевого, малинового, коралового, вишневого – будь-якого, окрім яскраво-рожевого (він з‘явиться пізніше, у 50-тих), восени – більш темного, влітку – яскравішого та світлішого.

Наприклад, у США та Великобританії помада вважалася корисною «для морального духу нації».

Матовий тон обличчя, природній рожевий рум‘янець, тіні для повік натуральних кольорів створювали невимушену основу для яскравих губ.

Євгенія Спікторенко

Фото: #retro_trip_project by @newlookstudio

1940s with Julia Sakhnevych

 

Md @juli_sakhnevych

Photo @tatyana_kizeeva

MUA @ievgenia_spiktorenko

Style & coordination @marienorets