RETRO TRIP | 1930s | Anastasiya Shevchenko

  • 14 Грудня 2020
  • VIEWS
  • Блог

Сірники, блюдце, олійка… Дивна комбінація? А от і ні! Це інгредієнти ексклюзивного рецепту смоукі-айз від зірки Золотої ери Голівуду Марлен Дітріх!

А чи вірите ви, що мода на брови з 1930-х може повернутися?

Наталія Малюкевич

 

По закінченню Першої світової війни 20-ті роки виявилися щасливими та оптимістичними, але 30-ті стали зовсім протилежними: економічна депресія, напружена ситуація у Європі та масштабування нацизму, яке призвело до Другої світової війни. Звичайно, це мало шалений вплив на моду та красу, тому народився практичний стиль 30-тих. Іншими словами: виглядати багатим було моветоном, але необхідно було мати респектабельний вигляд.

Дивно, але саме в 1930-тих у Голлівуді розквітнув гламур, з’явилися знаменитості: кінозірки та ікони стилю. Соціальний розрив між людьми збільшувався, багатьом потрібно було чимось надихатися на мрії, тож розкішна мода та бездоганні образи кінозірок були втечею від реальності. Так 30-ті стали початком вишуканої елегантності. 

«Драма» у макіяжі 1920-х перейшла й до 30-х років у вигляді тонких брів, окреслених очей та губ. Мейкап став припустимим у повсякденному житті. 

Очі робили за допомогою тіней для повік або підводки чіткими та глибокими. Підводку, за прикладом голлівудських зірок, робили трохи розмитою. Вії щільно профарбовували, оскільки це робило погляд виразніших. Щоки були яскраво-рожеві, якщо порівнювати з сучасним рум’янцем. Губи набули, порівняно з 20-ми, більш природньої форми та кольору, але мали чітко окреслений контур та, на наш сучасний погляд, виглядали трошки завузькими. Брови, були вузькими та круглими і, на мій погляд, жили окремим життям від усього обличчя.

Євгенія Спікторенко

 

Золоте століття Голівуду… Коли мова йде про 1930-ті, у нашій уяві неодмінно постає томний образ кінодіви Марлен Дітріх: білокурий янгол із густими віями та тоненькими дугоподібними бровами. Відверта й зваблива у вузькій сукні, пір’ї та неодмінно з довгим і тонким мундштуком, що постійно димить; грайлива у коротеньких шортах або брючному костюмі; строга та неприступна (і через це ще більш зваблива!) у чоловічому тренчі – Марлен уміла перевтілюватися та дивувати.

Героїня зйомки – прима-балерина Національного театру опери та балету Анастасія Шевченко – теж досконало володіє мистецтвом перевтілення. Серед найбільш знакових партій Анастасії – Марі (“Дама з камеліями”), Нікія (“Баядерка”), Снігова королева, Жізель та Раймонда (з однойменних вистав).

Марія Норець

Фото: #retro_trip_project by New Look Studio @newlookstudio

1930s with Anastasiya Shevchenko

 

Model @anastasiya.sh7

Photo @tatyana_kizeeva

MUAH @malukevich

Style & coordination @marienorets

Blouse @vintageequipage

Location @praha.restaurant