KEVYN AUCOIN | Легенда мейкапу

  • 11 Лютого 2020
  • VIEWS
  • Блог

Він помер ще у 2002, але досі залишається одним з найвпливовіших візажистів світу!

Кевін Акойн – американський зірковий візажист, стиліст та фотограф. Серед його клієнтів було багато голлівудських кінозірок та знаменитостей: Мадонна, Наомі Кемпбел, Джанет Джексон, Гвінет Пелтроу, Шер, Тіна Тернер, Кортні Лав, Ванесса Вільямс, Уітні Хьюстон та інші.

 

Кар’єра Кевіна почалась в Нью-Йорку, де він підробляв візажистом у магазинах косметики та працював безкоштовно на зйомках модельних тестів заради поповнення свого портфоліо. Через деяких час йому пощастило попасти на зйомку для Vogue, де його талант було оцінено на всі 100%. З того часу він співпрацював на постійній основі з фотографом Vogue Стівеном Мейзелом. Одною з найвизначніших робіт Кевіна стала зйомка для обкладинки Vogue у 1986, на якій була Сінді Кроуфорд.

З того часу Кевін став одним із найвизначніших візажистів світу. Всього за два роки з 1987 до 1989 його роботи були на дев’яти обкладинках Vogue та семи обкладинках Cosmopolitan.  В його руках мріяли опинитись багато зірок.

Попасти на макіяж до Кевіна Акойна можна було тільки записавшись до нього за декілька місяців, а ціна за макіяж сягала 6000 доларів. Він офіційно став найбільш оплачуваним візажистом в історії.

Кевін Акойн випустив декілька книжок по макіяжу, які стали абсолютними бестселерами: “The Art of Makeup”, “Making Faces” та “Face Forward”.

Кевін обожнював експериментувати з перевтіленнями. Він зробив із Лайзи Мінеллі Мерилін Монро, Крістіну Річі перетворив у Едіт Піаф.

 

Кевін також був креативним директором Revlon, працював з Shiseido, а у 2001 запустив власну лінійку косметики Kevyn Acoin Beauty, яка і сьогодні є надзвичайно популярною серед візажистів.

В вересні 2001 року у Кевіна виявили ракову пухлину, а у 2002 він помер від дисфункції нирок та печінки. Це було спричинено надмірним вживанням препаратів та знеболюючих.