RETRO TRIP | 1980-s

  • 29 Березня 2020
  • VIEWS
  • Блог

Максимум кольору – основне правило макіяжу у стилі 1980-х. Плотний тональний крем, яскраві рум’яна рожевого чи фіолетового кольору, яскраві неонові тіні, кольорова туш і яскрава помада – ідеальний лук того часу.

Враховуючи усю кольорову гамму, яку жінки на носили на обличчя, для основи брали плотний тональний засіб, як правило світлішого відтінку ніж шкіра. Цей прийом використовували для того, щоб кольори виглядали чистіше та яскравіше на обличчі.

Румяна були абсолютним мастхевом кожної косметички. Не залежно від кольору шкіри, найбільш трендовими були яскраво-рожеві чи фіолетові відтінки.

Макіяж очей був не менш яскравим. Тіні неонових синіх, фіолетових та рожевих відтінків були елементом не лише вечірнього, але і денного макіяжу. І чим яскравіше– тим краще. Контур очей яскраво обводили чорним олівцем і приправляли все кольоровою тушшю! Не менш популярною, ніж чорна, була синя туш для вій.

Не сюрпризом вже стануть і яскраві губи. Червоні, яскраво-рожеві та помаранчеві відтінки помад були особливо популярними у поєднанні з темним контуром губ. Ходовими також були помади-металік та блиск для губ.

Текст: Марта Родик

Колаж: Марія Норець

Зображення: Pinterest