Тренди подіумного макіяжу | SS 2021

  • 14 Березня 2021
  • VIEWS
  • Блог

Переглядаючи модні покази сезону весна-літо 2021, ми можемо помітити особливо цікавий факт: 2020-й рік вніс корективи до вже звичного тренду на натуральність. З одного боку, основною тенденцією весни та літа 2021 є макіяж без зусиль із акцентом на догляді, з другого – гнітюча атмосфера пандемії та масковий режим посилили прагнення свободи та змусили переглянути звичні декоративні акценти в макіяжі.

 

Сяюча та зволожена шкіра

Вимушено перебуваючи в домашній ізоляції, ми усі почали створювати певні ритуали, аби мати хоч якусь впевненість у завтрашньому дні. Так щоденному догляду за шкірою обличчя почали приділяти увагу навіть ті, хто до цього лінувався. І хоча причина зовсім не радісна, результат доволі приємний. Тож візажисти багатьох брендів продемонстрували нам цей результат. Так, наприклад, Rodarte, Victoria Beckham та Anna Sui зробили акцент на доглянутій шкірі, підсвіченій хайлайтерами. А от Jason Wu, Versace та Sportmax розвинули ідею свіжого вигляду: у Jason Wu нанесли дрібні веснянки на спинку носа та щоки моделей, а Versace та Sportmax створили «мокрий» вигляд, ніби моделі щойно вийшли з океану, таким чином перенісши нас до уявної відпустки.

Пам’ятайте, що навіть якщо ваша шкіра не блищить завдяки догляду, зволожуючий бальзам, сироватка тривалої дії та вдало нанесений хайлайтер допоможуть досягти свіжого та доглянутого вигляду.

Драматичний погляд

Спілкуючись у масках ми втрачаємо значний відсоток невербальних сигналів, які передаємо та отримуємо. Тому тепер більше покладаємося на погляд, що може розкрити нам настрій людини. Власне, коли половина обличчя закрита, важко не звернути увагу на очі. Тож вугільно-чорна підводка по всьому контуру очей (Chloe та Christian Dior), варіації широкої стрілки (Valentino) або графітовий гібрид смоукі та розтушованої стрілки (Chanel) чудово допоможуть розкрити внутрішню драму.

Макіяж очей, підібраний до дизайну маски

Невідомо, наскільки міцно маска, як аксесуар, закріпилася у нашому житті, але багато брендів пропонують нам готовий дизайн-тандем – макіяж очей та маска, що пасують одне до одного та до образу загалом. Так ми бачимо сміливі та яскраві штрихи підводки з варіаціями омбре у Chromat, абстрактні мазки в Eckhaus Latta і варіації на тему 60-х у Christian Siriano.

Яскраві губи за будь-якої нагоди

Нюдові відтінки губної помади лідирують за зрозумілих причин (ви ж не забули про маску, правда?), але за певний час носіння маски багатьом із нас закортіло дістати з косметички улюблену червону/темну помаду (оберіть свій варіант). Це й не дивно: у скрутні часи продажі косметичних товарів зазвичай зростають, а особливо це стосується помади. Та, хоча візажисти фешн-брендів закликають нас наносити яскраву помаду навіть під маску («заціловані» губи у відтінках «фуксія» та блакитному (!) під прозорими масками у Bora Aksu), почнемо з того, що будемо використовувати кожен привід, коли губи все ж таки видно. Так Tom Ford пропонує нам відтінок «фуксія» з глянцевим фінішем, Max Mara – усі можливі відтінки від морквяно-алого до «гнилої вишні», Vivienne Westwood –матовий алий, Rodarte – темний винний відтінок, а Balmain та Molly Goddard – матовий і глянцевий карміновий відповідно.

Веселковий колор-блокінг у макіяжі очей

Коли драма набридла та хочеться свята, Halpern, Tom Ford, Tomo Koizumi, Zero + Maria Cornejo пропонують нам яскравий колор-блокінг усіх кольорів веселки: бузкові, блакитні, червоні та зелені тіні з ефектом металік, моно- та в поєднанні, рожеві та сині глянцеві мазки – і всі варіанти нанесені аж до брів.

Джерело фото: vogue.com, wwd.com, harpersbazaar.com, instyle.com

Текст, колажі: Марія Норець