Тренди подіумного макіяжу | Spring 2020 Couture

  • 2 Квітня 2020
  • VIEWS
  • Блог

Переглядаючи покази кутюрних колекцій, легко помітити, що макіяж у них в цілому є менш акцентним, аніж в колекціях ready-to-wear. Та все ж можна визначити певні тенденції, що є аналогічними.

Основною залишається природність. Її ми бачимо у чистих обличчях моделей Givenchy та Sciaparelli, з дотиками рожевої помади у Armani Prive, а також у легкій корекції та смоукі в Chanel та Stephane Rolland.

У Iris Van Herpen на вологій шкірі з’являються кольорові акценти пастельних відтінків, у Ralph & Russo – дуже світлі рожеві та блакитні тіні. Valentino демонструють нам поєднання помаранчевих, рожевих, блакитних та фіолетових відтінків на повіках, скронях та вилицях, Jean Paul Gaultier – яскраві, розтушовані далеко навколо очей, тіні, а Maison Margiela – яскраві кольорові губи на «пласких» обличчях.

Глітер на губах ми бачимо: напівпрозорий у Valentino та у відтінках червоного від помаранчевого до малинового в Alexis Mabille. Окрім його моделей червоні губи, а точніше їх винний відтінок з нечітким, розмазаним контуром носять засніжені (буквально!) красуні Guo Pei з рум’яними щічками.

Часто зустрічаються лакові губи: прозорі блиски у Iris Van Herpen, Georges Hobeika, нюдові у Stephane Rolland та Ralph & Russo.

Незмінним трендом залишаються графічні стрілки: широкі та видовжені чорні у моделей Georges Hobeika, із загнутим кінчиком в Alexis Mabille, потрійні чорно-золоті у Christian Dior, а також цікаве поєднання коричневих смоукі з тіньовими стрілками в Elie Saab. Звично та елегантно поєднують тонкі чорні стрілки та золоті тіні візажисти Zuhair Murad.

І цікавинка від концептуальних Viktor & Rolf – текстові перебивні тату!

Джерело фото: livingly.com

Текст, колаж: Марія Норець