Тренди подіумного макіяжу | Fall 2020

  • 17 Жовтня 2020
  • VIEWS
  • Блог

Переходячи від весняно-літнього до осінньо-зимового сезону, ми розуміємо, що суттєвих або навіть вражаючих змін і нововведень серед б’юті-трендів ми не побачимо, але під час перегляду подіумних образів найважливіше – відчути загальний настрій та напрямок розвитку тенденцій.

Природність

Саме цей тренд, що сьогодні формує модний образ в цілому, відрізняє подіумний макіяж, а також його адаптовані версії у повсякденному житті від інстаграм-картинки. Відповідно до ДНК брендів візажисти демонструють нам різні варіанти природності:

  • «голе» обличчя (bareface) – чиста шкіра без тональної основи (іноді з легкими дотиками консилера);

  • помітно зволожена шкіра за допомогою зволожуючих баз, продуктів із глянцевим фінішем, хайлайтера, а також мінімального використання пудри;

  • класичний «макіяж без макіяжу»: легка тональна основа, дотики рум’ян та нюдова помада або блиск для губ, трохи підфарбовані вії або й зовсім без використання туші;

  • більш пропрацьований макіяж із легким (!) контурингом та використанням продуктів, що мають щільнішу консистенцію (тональних основ, коректорів, скульпторів, бронзерів та хайлайтерів) – видозмінений варіант популярної раніше складної корекції.

Артові акценти у вигляді аплікації, кольорових тіней, стрілок, гліттерів частіше поєднують із першими двома варіантами, а класичні червоні губи та їх стилістичні варіації – як із першими двома, так і з останнім.

Як відображення тренду на природність, у б’юті-образах в цілому переважають більш чи менш розтушовані елементи (контур помади, тіні, рум’яна та засоби скалптингу).

У більш драматичних образах візажисти створили ефект зацілованих або покусаних губ, заплаканих очей з потьоками туші або гліттером.

Чорна графіка

Чорний лайнер є одним із хітів сезону: велика різноманітність стилістичних варіацій стрілок, від навіяних ретро-образами героїнь фільмів у стилі «нуар» до хіппі з 70-х; стилізована лінія складки, як привіт із з 60-х – усі прийоми є гіперболізованими… Схоже, й тут не обійшлося без впливу маскового режиму.

Cмоукі

Вугільно-чорні та графітові смоукі, що стали вже класичними для нас сьогодні, також переживають відродження, як елемент ґранжу 90-х.

Коричневі смоукі – також популярні у б’юті-образах цього сезону, часто в поєднанні із золотом.

Крейда та ювелірна палітра

Кольоровий макіяж очей не є найбільш яскравим трендом сезону. Він значно поступається ґранжевим смоукі та чорній графіці, але на деякі прийоми варто звернути увагу, а саме на крейдяні тіні пастельних відтінків та ювелірні поєднання тіней з ефектом металік.

Аплікація кристалами або фольгою

Найпоширенішим матеріалом для аплікації цього сезону є кристали (великі симетричні, приклеєні навколо очей, поверх брів як великі круглі окуляри; зубчасті різних відтінків, форми та розміру, приклеєні лише навколо одного ока; дрібні стрази, що доповнюють чорний лайнер), а також фольга (золота, приклеєна маленькими шматочками у формі тонкої смужки замість підводки та більш широкими смужками на лобі, по боках обличчя й навіть на вухах; срібна, що покриває повіки аж до брів; світловідбиваюча червона, чорна та рожева у вигляді рваних мазків).

Серед інших цікавих варіантів аплікації нитки, викладені петлями біля кутиків очей, на бровах та вилицях, а також пір’я в кутиках очей.

Червоні vs темні губи

Червона помада ніколи не вийде із моди! Але аналізуючи цей тренд ми звертаємо увагу на відтінки, а також текстуру. В подіумних образах цього сезону можна помітити всі відтінки червоної помади, та все ж пальму першості завойовують алий та карміновий. Найчастіше це продукти, що мають помадну текстуру, але зустрічаються також і матові варіанти, і з глянцевим фінішем або навіть гліттером чи металізованим ефектом.

Баклажанова, кольору гнилої вишні, малинова з чітким контуром та гострими кутами, рівномірно розтушована, нанесена напівпрозорим шаром або із драматичним ефектом чи то зацілованих, чи то вампірських губ, на яких запеклася кров, – варіації на тему темної помади майже не поступаються за популярністю варіаціям червоної.

Вії у стилі 60-х та 70-х років

Вплив стилістики 60-х та 70-х років відобразився у різних варіаціях: ритмічний ряд накладних вій на нижніх повіках, окремі довгі пучки в центрі та куточку ока, а також склеєні тушшю вії нагадували знакові образи Твґґі та Даяни Росс.

Джерело фото: vogue.com, livingly.com

Текст, колаж: Марія Норець